
Президент Володимир Зеленським звільнив із посади начальника управління СБУ в Житомирській області Володимира Компаниченка, який є фігурантом кримінальної справи про корупцію під час будівництва укриттів для літаків.
Про це йдеться в указі №219/2026 від 4 березня на сайті глави держави.
"Звільнити Компаниченка Володимира Володимировича з посади начальника Управління Служби безпеки України в Житомирській області", - йдеться в указі.
Вищий антикорупційний суд арештував із правом застави полковника СБУ Володимира Компаниченка (розмір застави 6,9 млн) та командувача логістики Повітряних Сил ЗСУ полковника Андрія Українця (розмір застави 7 млн грн), яких підозрюють у корупції під час будівництва укриттів для літаків.
Нагадаємо, що на корупції під час будівництва укриттів для літаків правоохоронці викрили командувача логістики Повітряних сил ЗСУ Андрія Українця і очільника управління Служби безпеки у Житомирській області Володимира Компаніченка.
25 лютого під час спроби передачі неправомірної вигоди учасників схеми затримали "на гарячому". Правоохоронці вилучили 320 тисяч доларів США
Читайте новини "МБ" у Google News | Facebook | Telegram | Viber | Instagram







