На Буковині встановили пам’ятну дошку воїну, що загинув від обстрілу окупантів

Новини Чернівців / Війна з Росією / герої війни
266
0
На Буковині встановили пам’ятну дошку воїну, що загинув від обстрілу окупантів

На фасаді школи в Могилівці встановили меморіальну дошку на честь загиблого захисника України Марічела Звинки. Пам’ятний знак розмістили на будівлі закладу, де майбутній воїн навчався та провів дитячі роки.

Про це повідомляє Чернівецька обласна рада.


З початком повномасштабного вторгнення Марічел Звинка долучився до лав Збройних сил України. У званні старшого солдата він служив старшим стрільцем механізованого відділення та виконував бойові завдання на передовій.

Життя військовослужбовця обірвалося 27 липня 2023 року під час ворожого артилерійського обстрілу на Запорізькому напрямку. Йому назавжди залишиться 50 років.

На церемонію відкриття меморіальної дошки зібралися родина та близькі загиблого, його друзі, однокласники, бойові побратими, педагоги, школярі, духовенство та представники Герцаївської міської ради.

Присутні вшанували пам’ять земляка спільною молитвою та покладанням квітів.

Читайте новини "МБ" у Google News | Facebook | Telegram | Viber | Instagram

0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
купить iPhone 17 Pro Max в Одессе, цены в Украине
ТОП 10